Nasza ekskluzywna kolekcja opraw oczaruje Cię. Znajdź idealne okulary w Optyce Ruszczyk - Twoim miejscu numer jeden w Ełku!

Najlepszy optyk jak również profesjonalne badanie wzroku w Ełku

Optyk Ruszczyk

Istniejemy na rynku od 1995r. Doświadczenie, wysokie kwalifikacje personelu oraz profesjonalne oprzyrządowanie do cyfrowej obróbki szkieł okularowych sprawia, iż okulary u nas wykonane są wyjątkowe i wizualnie atrakcyjne.

Stawiamy na wysoki poziom wykonywanych usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewnimy Państwu komfortowe widzenie w każdej sytuacji dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Towarzyszymy Państwu począwszy od badania wzroku, doboru opraw i odpowiednich soczewek okularowych po wykonanie okularów w naszym warsztacie. Dokonujemy dopasowania okularów oraz napraw serwisowych. Mamy do zaoferowania magazyn soczewek okularowych, co umożliwia wykonanie okularów w jak najkrótszym terminie w Ełku.

Wybór okularów to zindywidualizowany proces. Pomożemy w tym Państwu i dołożymy wszelkich starań aby był on przyjemny i bezstresowy. W Salonach posiadamy bardzo duży wybór opraw okularowych markowych, światowych projektantów lub topowych optycznych marek. Pracujemy na najwyższej jakości soczewkach okularowych renomowanych firm: Essilor, Hoya, Szajna, JZO.

W wyborze opraw okularowych oraz soczewek okularowych pomoże Państwu również Vissiofficce firmy Essilor.

Dzięki temu uzyskujemy dane konieczne do przygotowania każdego typu soczewek indywidualnie dobranych do potrzeb klientów. Wykonać również możemy przy tym zdjęcia, które pozwolą Państwu ocenić wygląd w wybranych oprawkach i ułatwiają dokonanie wyboru. Pomocne jest to zwłaszcza osobom z dużą wadą wzroku.

Opatentowany przez firmę Essilor dynamiczny pomiar 3D (Eyecode) pozwala zmierzyć środek obrotu gałki ocznej, zapewniając bezkonkurencyjną precyzję wykonania zamówionych soczewek.

Szukasz dobrego optyka? Zajdź do Ruszczyka!